مرکز نشر آثار محمد رضا حدادپور جهرمی-هدف،افزایش ضریب هوش امنیتی مردم است

حجره پریا

دوران طلبگی و فضای مجازی

(کتاب چاپی و غیر آنلاین)

57,000 50/000 تومان

مستند داستانی «حجره پریا» بیان مجاهدت و جدیت عالمانه نسل سومی های دانش آموخته حوزه های علمیه خواهران است که در راه مبارزه با ملحدان فعال در فضای مجازی ایران، قدم گذاشته و با علم و توسل و تذکر و توجه به رسالت طلبگی خویش عمل کردند.

یک کم دیگر که بررسی کرد، رو به پریا کرد و گفت: «کارم خیلی حسّاسه، باید کاملاً بیحس باشین!» پریا با بیحالی و کمرمقی که داشت گفت: «چشم! تکون نمیخورم!» اون گفت: «چشم چیه؟! یا باید بیهوشتون کنم یا باید بیحس بشین!» پریا که نمیدانست چه بگوید، گفت: «نمیدونم، سر در نمیارم!» اون گفت: «خیلی سادهست! اگر بیهوش بشین، خدای نکرده اگف ترکید، چیزی متوجّه نمیشین و فقط بدنتون می-سوزه و از دنیا میرین؛ امّا اگه بیحستون کنم، شاهد کارای من هستین و ممکنه استرس وارد بشه و دستتون رو از دست بدین و اتّفاقای دیگه!» صابر به اون گفت: «نمیتونی یه کم مهربونتر توضیح بدی؟! این چه طرز حرف زدنه؟! اصلاً نمیخواد، هیچ کدومش نمیخواد! پاشو ببینم!»

فوق العاده زیباست اصلا حیفه از دستش بدین حتما مطالعه کنید

سلام. کتاب خیییلییی خوبی بود و خیییلییی جذاب بود.

در عین جدی بودن بعضی جاها آدم نیتونه جلوی خندیدنش را بگیره در کل عالی بود.

کاش یکمی روحیه جهادی پریا رو داشتیم و شجاعتش اون مامور امنیتی رفتارش در لحظه های بحرانی طبیعی بود چون اموزش دیده بود بارها اون شرایط و تجربه کرده بود ولی پریا فقط یک خانم طلبه بود که تا اون روز اون حجم از استرس و تجربه نکرده بود و رفتار عاقلانه اش خیلی خوب بود موقع هیجانات:)

خیلیییی عالی بود . انقدر عالی که نمی دونم چطوری میشه وصفش کرد . کاش ما هم بتوانیم مثل پریا انقدر شجاع و خوب باشیم .

شهادت بچها دردناک بود. این حجم از ایثار و فداکاری فقط بین بچها خودمون پیدا میشه! خیلی عالی بود خداقوت

کتاب خوب و موثری بود و هر لحظه آدم رو به تفکر وامیداشت حتما مطالعه شود شماهم جذابیت کتاب رو متوجه میشوید اجرکم عندالله

فوق العاده بود. بی نظیر بود. همه احساسات آدم رو درگیر میکنه ترس، هیجان، ارامش، خوشحالی ،اضطراب عالی بود خدا انشالله حافظ و نگهدار ولایت فقیه باشه ممنونم از نویسنده کتاب

کتاب خوب و سوزناکی بود بیشتر جاهای کتاب رو با گریه خوندم

سلام و خداقوت از خوندن این کتاب همین بس که شهید اون به اندازه شهید۲۳۳ برام عزیزه و به شجاعت و ایثارش غبطه میخورم....

واقعا نمیدونم چی بگم... توی اتاق تنها نشیته بودم و با همه وجود اشک میریختم،یاد خاطرات رزمندگان دفاع مقدس افتادم که با شکن روی منور میخوابیدن و بدنسون ذره ذره آب میشد ولی دَم نمیزدند... شرح سوختن به تماشا نمی شود آتش بگیر که بدانی چه میکشم... من چند ماه پیش دچار ۳۰درصد سوختگی درجه ۳عمیق شدم و هنوز خوب نشدم و شاید بتونم ذره‌ای از عذاب (اون) رو درک کنم،سوختگی با آب جوش کجا و سوختگی با ...