مرکز نشر آثار محمد رضا حدادپور جهرمی-هدف،افزایش ضریب هوش امنیتی مردم است

هزینه ارسال سفارشات 5 کتاب و بالاتر رایگان محاسبه میگردد.
هنگام ثبت سفارش به نوع کتب (چاپی یا مجازی) بودن آن دقت فرمایید _ نکات و مشکلات مشاهده شده سامانه را با تلفن 07154228371 در میان بگذارید!
هر نوع استفاده یا برداشت و کپی و چاپ مستندات داستانی چه به صورت ورد یا پی دی اف یا فایل صوتی و ... جایز نیست.

حجره پریا

دوران طلبگی و فضای مجازی

(کتاب چاپی و غیر آنلاین)

24/000 تومان

مستند داستانی «حجره پریا» بیان مجاهدت و جدیت عالمانه نسل سومی های دانش آموخته حوزه های علمیه خواهران است که در راه مبارزه با ملحدان فعال در فضای مجازی ایران، قدم گذاشته و با علم و توسل و تذکر و توجه به رسالت طلبگی خویش عمل کردند.

یک کم دیگر که بررسی کرد، رو به پریا کرد و گفت: «کارم خیلی حسّاسه، باید کاملاً بیحس باشین!» پریا با بیحالی و کمرمقی که داشت گفت: «چشم! تکون نمیخورم!» اون گفت: «چشم چیه؟! یا باید بیهوشتون کنم یا باید بیحس بشین!» پریا که نمیدانست چه بگوید، گفت: «نمیدونم، سر در نمیارم!» اون گفت: «خیلی سادهست! اگر بیهوش بشین، خدای نکرده اگف ترکید، چیزی متوجّه نمیشین و فقط بدنتون می-سوزه و از دنیا میرین؛ امّا اگه بیحستون کنم، شاهد کارای من هستین و ممکنه استرس وارد بشه و دستتون رو از دست بدین و اتّفاقای دیگه!» صابر به اون گفت: «نمیتونی یه کم مهربونتر توضیح بدی؟! این چه طرز حرف زدنه؟! اصلاً نمیخواد، هیچ کدومش نمیخواد! پاشو ببینم!»

کتاب بسیار اثر گذار و جذابی بود و مثل کتاب های دیگرتون پراز اطلاعات عالی و بدرد بخور بود وفوق العاده انگیزشی ،و متشکرم از توصیفات بی نظیرتون؛به تصویر کشیدن فدا کاری های نیروهای امنیتی وعملیاتی ... ممنون که کتاب هاتون بوی شهادت رو با خودشون دارن همیشه.

بینظیرههههههه،من خودم عاشق این کتاب شدم و دوس دارم خودم بتونم مثل همین افراد با درایت، برای جامعمون مثمر ثمر باشم????????

فوق العاده زیباست اصلا حیفه از دستش بدین حتما مطالعه کنید

سلام. کتاب خیییلییی خوبی بود و خیییلییی جذاب بود.

در عین جدی بودن بعضی جاها آدم نیتونه جلوی خندیدنش را بگیره در کل عالی بود.