مرکز نشر آثار محمد رضا حدادپور جهرمی-هدف،افزایش ضریب هوش امنیتی مردم است

هزینه ارسال سفارشات 4 کتاب و بالاتر رایگان محاسبه میگردد و زمان تحویل سفارش بین 5 الی 8 روز کاری می باشد.
هنگام ثبت سفارش به نوع کتب (چاپی یا مجازی) بودن آن دقت فرمایید _ نکات و مشکلات مشاهده شده سامانه را با تلفن 07154228371 در میان بگذارید!
هر نوع استفاده یا برداشت و کپی و چاپ مستندات داستانی چه به صورت ورد یا پی دی اف یا فایل صوتی و ... جایز نیست.

مستند "نه"

تغییرات ژنی و جنایات هورمونی

(کتاب چاپی و غیر آنلاین)

32/000 تومان

مستند داستانی " نه " روایت ظلم و نسل کشی، تغییرات ژنی و جنایات هورمونی آشکاری است که صهیونیسم جهانی بر علیه مسلمانان ، مخصوصا مسلمانان مظلوم افغانستان روا داشته و توجه خائنانه صهیونیسم به ملت شریف هزاره را (که با توجه به محدودیت های سیاست غذا و دارو توسط جهان غرب در آن منطقه ، دارای بکرترین ژن و ابدان در میان تمامی مسلمانان هستند) به صورت محدود و خلاصه به تصویر کشیده است .

چند دقیقه صبر کردم. کمی آرامتر شد؛ امّا از صورتش حرارت بیرون میزد، داغ داغ داغ بود. نفسش هم که دیگر نگو، معلوم بود که دارد از درون میسوزد. وقتی کمی آرام شد گفت: «اشتباهم این بود که درست نمیشناختمش! فکر میکردم میتونم باهاش به خیلی جاها برسم؛ امّا نه اون دل داد و نه من تونستم ازش دلبری کنم! اون حتّی فرصت پاسخگویی به نیازهاش نداشت، منم براش شده بودم مزاحم!» گفتم: «افغان بود؟! کجا باهاش آشنا شدی؟» گفت: «کاش افغان بود! نه... چه اهمّیّتی داره که کجا باهاش آشنا شدم؟!» گفتم: «همینطوری!»

به نام خدا و سلام "نه" از جنبه ای متفاوت به مقوله اسرائیل می پردازد . جنبه ای که کمتر دیده شده . تغییر نگرش نسبت به بسیاری از موضوعات و دستگاه ها و چگونگی شکل گیری "شبکه نفوذ" تا سطوح مختلف از ویژگی های محسوس این کتاب است . البته ... ولش کن بقیش به عهده شما ؛) امیدوارم مثل من از آن لذت ببرید .

سلام.خداقوت به شما از خوندن این کتاب به حدی ذوق زده شدم.با همه دوستام تماس میگرفتم وتشویق به خوندن کتاب میکردم.خیلی از مواد غذایی هارو دیگ مصرف نمیکنم.دست مریزاد

سلام علیکم...محشره...خیلی چیزارو نمیدونستم یا به راحتی از کنارشون عبورمیکردم اما این کتاب خیلی از حقایق رو برام روشن کرد..اجرکم عندالله

سلام و خداقوت خدمت همه اوناییکه دست بدست هم دادن تا این مستند و بنویسن . واقعا پرهیجان و آگاهی و پرتنش و استرس واضطراب بود که باعث ترسم شد ????متاسفانه از واقعیت جامعه غافلیم دارن نسل کشی میکنن به شکل وحشتناکی .خیلی چشمم به روی حقایق باز شد خداقوت دست مریزاد توصیه میکنم شمام بخونید.