مرکز نشر آثار محمد رضا حدادپور جهرمی-هدف،افزایش ضریب هوش امنیتی مردم است

مستند نه

تغییرات ژنی و جنایات هورمونی

(کتاب چاپی و غیر آنلاین)

92/000 تومان

مستند داستانی " نه " روایت ظلم و نسل کشی، تغییرات ژنی و جنایات هورمونی آشکاری است که صهیونیسم جهانی بر علیه مسلمانان ، مخصوصا مسلمانان مظلوم افغانستان روا داشته و توجه خائنانه صهیونیسم به ملت شریف هزاره را (که با توجه به محدودیت های سیاست غذا و دارو توسط جهان غرب در آن منطقه ، دارای بکرترین ژن و ابدان در میان تمامی مسلمانان هستند) به صورت محدود و خلاصه به تصویر کشیده است .

چند دقیقه صبر کردم. کمی آرامتر شد؛ امّا از صورتش حرارت بیرون میزد، داغ داغ داغ بود. نفسش هم که دیگر نگو، معلوم بود که دارد از درون میسوزد. وقتی کمی آرام شد گفت: «اشتباهم این بود که درست نمیشناختمش! فکر میکردم میتونم باهاش به خیلی جاها برسم؛ امّا نه اون دل داد و نه من تونستم ازش دلبری کنم! اون حتّی فرصت پاسخگویی به نیازهاش نداشت، منم براش شده بودم مزاحم!» گفتم: «افغان بود؟! کجا باهاش آشنا شدی؟» گفت: «کاش افغان بود! نه... چه اهمّیّتی داره که کجا باهاش آشنا شدم؟!» گفتم: «همینطوری!»

سلام علیکم...محشره...خیلی چیزارو نمیدونستم یا به راحتی از کنارشون عبورمیکردم اما این کتاب خیلی از حقایق رو برام روشن کرد..اجرکم عندالله

سلام و خداقوت خدمت همه اوناییکه دست بدست هم دادن تا این مستند و بنویسن . واقعا پرهیجان و آگاهی و پرتنش و استرس واضطراب بود که باعث ترسم شد ????متاسفانه از واقعیت جامعه غافلیم دارن نسل کشی میکنن به شکل وحشتناکی .خیلی چشمم به روی حقایق باز شد خداقوت دست مریزاد توصیه میکنم شمام بخونید.

هنوز تو شوک هستم. از لحاظ نثر روان، از نظر فنی جذاب، از نظر محتوایی عالی کتاب را نمیتونستم بذارم زمین با خودم مبارزه میکردم که بذارمش و بخوابم دیگه دم شما گرم آقای حدادپور جهرمی عزیز

واقعا کتاب خیلی خیلی خیلی عالی یی هست فقط ای کاش جلوی چاپ این کتاب بسیار با ارزشو نمیگرفتن

یکی از بهترین کتاب های هست که تا به حال خوندم... این کتاب خیلی رو مسائل ریز شده و این خیلی جذابه.. خودتون بخونید متوجه میشین

سلام. این دومین کتابی بود که از استاد حداد پور خوندم. اول تب مژگان و خوندم و بعد این کتاب. می تونم بگم هر کدوم از آثار استاد به طور مجزا غافلگیرتون میکنه. این کتاب به معنای واقعی از پیله ای که داخل ذهنت کشیدی، بیرون می کشتت.

واقعا تبارک الله من انقدر با خوندن این کتاب بیدار شدم که حتی اقوام و دوستان هم از خوندنشون بی بهره نزاشتم من یک دانش اموز ۱۵ ساله هستم و خیلی علاقمند به این نوع کتاب ها هستم و خیلی مشتاق دیدار شما اقای حداد پور هستم

کتابهای استاد حدادپور جهرمی عااالی هستن خداحفظشون کنه تو این راه موفق باشن به امید نابودی اسرائیل

سلام حتما این کتا رو بخونید محتوای عالی واینکه دست آمریکا وصهیونیسم خبیث رو برای ما رومیکنه وبرای نوجوونا تبلیغ کنید که دارن پر پر میشن هرچند ماصاحب داریم ونمیگذارد.????????????

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما آقای حدادپور واقعا خداقوت به شما وقلمتون بده که انقدر زیبا و شیرین بیان میکنید و حقایق را روشن برای جوانها . امیدوارم تمام جوانها بتونن این کتابها را مطالعه کنن تا هوشیار تر و بیدارتر نسبت به دشمن بشن و ناخواسته و کورکورانه گریبان چاک نزنن برای این دشمنان دندان تیز کرده. خدا خیر دنیا و آخرت به شما بدهد ان شاالله.

کتاب خیلی جالب ومهیج وعجیب وغیرقابل باور..یعنی باورش خیلی سخته ومتاسفانه حقیقت داره.امیدوارم هرکی این کتاب روخوند به هه معرفی کنه که ما باچه آدمهای وحشی روبروهستیم ،حیف لقب آدم حیف اسم حیوون...دستای ناشروسربازان گمنام امام زمان رابخصوص آقامحمدروازدورمیبوسم وخداقوت میگم.انشالله همیشه سالم وتندرست وموفق ترازهمیشه باشن.خدامیدونه من یه لحظه کتاب ازدستم نیفتدواین کتاب رو درسفرخوندم باتمام اشتیاق.انگارمرواریدی پیداکردم تودل صدف...ایکاش حتی خودمن نذرفرهنگی کنیم وبه همه کتابای حدادپورروهدیه میدادیم تاازدنیای وحشی غرب مطلع بشن.به امیدرسیدن به قدس ودرکاب امام زمان ان شاالله

کتابی آموزنده و پرده بردار از جنایات هورمونی و ژنی که دیدگاه خانوم هارو درمورد لوازم آرایشی،طب، اهمیت طب سنتی و اهمیت ژن زن مسلمان و شیعه و...بالاتر میبره.

واقعا در تمامی پرونده ها اسم محمد شنیده میشه! به راستی این محمد قصه ما کیه...؟!

فوق‌العاده بود.یه دنیا ممنون.واقعا باعث غرور ملی ماست که سربازان امام زمان چه انسان های فوق‌العاده‌ای هستند.در ضمن همون لحظه که کتاب حیفا رو دادن به سمن،همون لحظه متوجه شدم که ماهدخت خواهر حیفا هستش.واقعا عالی بود.

سلام سطر به سطر این کتاب مهیّج٬پر فوق العاده جذّاب و نفس گیر و بصیرت افزاست.کمال تشکّر رو از نویسنده اش دارم.

عالی بود چشم وگوشموبازکرد بسیارجذاب بسیارتلخ وبسیاروحشتناک بود مرگ براسراییل الی الابد

عالیه، خیلی ساده و روان نوشته شده مشتاق خواندن کتاب های دیگر آقایی جهرمی هستم من یک بامیانی ام، جایی که سمن و ماهدخت از آنجاست، کتاب راخواندم تازه فهمیدم اطرافم چی خبر است اطلاعات آقایی جهرمی خیلی بالاست

خیلی اطلاعات و هشدار های خوبی توی کتاب بود که کمتر جایی شنیدم

واقعا کتاب عالی هست هر کس نخونه ضرر کرده ولی اول حیفا بخوانید تا بهتر متوجه کتاب نه شوید

بسیار عالی بود. هم نثر و هم محتوا.

از عالی هم عالی تر بود خداااااا

سلام مثل بقیه کتابهای شما بسیار عالی. خداوند اجر دنیوی و اخروی به شما عطا کند ان شاء الله

، سلام در این کتاب مطالب جذاب و خواندنی از نوع کتابهای جناب حدادپور جهرمی است و انتظارش هم می رفت. در این کتاب برشی از فجایع صهیونیسم جهانی و جنایت‌های آنها در جوامع اسلام به روشی ماهرانه وجذاب باجزییات ظریف وبابیان شیوای مخصوص به آقای حدادپور جهرمی نگاشته شده است . در این کتاب مسائل به طوری ظریف جذاب تدوین شده که انسان آن کتاب را که بر می دارد تا تمامش نکند زمین نمی گذارد. دست مریزاد استاد گرامی.