مرکز نشر آثار محمد رضا حدادپور جهرمی-هدف،افزایش ضریب هوش امنیتی مردم است

هزینه ارسال سفارشات 5 کتاب و بالاتر رایگان محاسبه میگردد.
هنگام ثبت سفارش به نوع کتب (چاپی یا مجازی) بودن آن دقت فرمایید _ نکات و مشکلات مشاهده شده سامانه را با تلفن 07154228371 در میان بگذارید!
هر نوع استفاده یا برداشت و کپی و چاپ مستندات داستانی چه به صورت ورد یا پی دی اف یا فایل صوتی و ... جایز نیست.

همه نوکرها

مسیر مکه تا کربلای امام حسین(ع)

(کتاب چاپی و غیر آنلاین)

8/500 تومان

روایت کربلا به سبک و سیاق امنیتی قابل استفاده برای همه سنین قابلیت کشف و کنکاش در شخصیت های تاریخی و معاصر راوی: ضحاک بن عبدالله مشرقی

«مگر چند وقت از عمر انقلاب گذشته که دارد همه چیز به هم می خورد و جای آدم ها با هم عوض شده؟! ما تا حالا کی دنبال قدرت و زور بودیم که الآن می گویند اگر به کسی که ما می خوایم رأی ندهید و تمکین نکنید نه تنها از حمایت ها خبری نیست بلکه جلو جلو آمدند و اموالمان هم مصادره کردند!! فقط یه چیزی می توانم بگویم؛ آن هم این است که احساس می کنم آنها نمی خواهند اوضاع آرام بشود و همه در کنار هم زندگی کنند. چون اگر غیر از این بود، این ادا و اصول های سیاسی و بین المللی از خودشان بروز نمی دادند و ذره آبرویی برای اسلام و مسئولین باقی می گذاشتند!»

با عرض سلام و خدا قوت. حدود14 ساعت پیش این کتاب به دستم رسید و حدود 13 ساعت طول کشید تا این کتاب رو خوندم. به نظرم واقعا عالی بود. پیشنهاد میکنم حتما این کتاب رو تهیه کنید و دقیق بخونید و در حد امکان نکته برداری کنید. با تشکر

یه کتاب خوب و به روز از واقعه ای که می تونه در هر زمان و مکانی از تاریخ رخ بده. (کل یوم عاشورا و کل عرض کربلا) واقعا انسان های کمی هستند که در وقتش با توجه به شرایط زمان خودشون نترسند و از امامشون حمایت کنند.به همه پیشنهاد می کنم مطالعه کنند.

اینو که میخونم بعد از شهادت حاج قاسم. نوک زبونم دارم حس میکنم که تاریخ تکرار میشه.