مرکز نشر آثار محمد رضا حدادپور جهرمی-هدف،افزایش ضریب هوش امنیتی مردم است

همه نوکرها

مسیر مکه تا کربلای امام حسین(ع)

(کتاب چاپی و غیر آنلاین)

60/000 تومان

روایت کربلا به سبک و سیاق امنیتی قابل استفاده برای همه سنین قابلیت کشف و کنکاش در شخصیت های تاریخی و معاصر راوی: ضحاک بن عبدالله مشرقی

«مگر چند وقت از عمر انقلاب گذشته که دارد همه چیز به هم می خورد و جای آدم ها با هم عوض شده؟! ما تا حالا کی دنبال قدرت و زور بودیم که الآن می گویند اگر به کسی که ما می خوایم رأی ندهید و تمکین نکنید نه تنها از حمایت ها خبری نیست بلکه جلو جلو آمدند و اموالمان هم مصادره کردند!! فقط یه چیزی می توانم بگویم؛ آن هم این است که احساس می کنم آنها نمی خواهند اوضاع آرام بشود و همه در کنار هم زندگی کنند. چون اگر غیر از این بود، این ادا و اصول های سیاسی و بین المللی از خودشان بروز نمی دادند و ذره آبرویی برای اسلام و مسئولین باقی می گذاشتند!»

با عرض سلام و خدا قوت. حدود14 ساعت پیش این کتاب به دستم رسید و حدود 13 ساعت طول کشید تا این کتاب رو خوندم. به نظرم واقعا عالی بود. پیشنهاد میکنم حتما این کتاب رو تهیه کنید و دقیق بخونید و در حد امکان نکته برداری کنید. با تشکر

یه کتاب خوب و به روز از واقعه ای که می تونه در هر زمان و مکانی از تاریخ رخ بده. (کل یوم عاشورا و کل عرض کربلا) واقعا انسان های کمی هستند که در وقتش با توجه به شرایط زمان خودشون نترسند و از امامشون حمایت کنند.به همه پیشنهاد می کنم مطالعه کنند.

اینو که میخونم بعد از شهادت حاج قاسم. نوک زبونم دارم حس میکنم که تاریخ تکرار میشه.

کتاب خوبیه. تلنگری جدی به ماست

سلام واقعا خوندن این کتاب تکرار تاریخ رو به ما متذکر میشه جمله ضحاک که میگه یاران امام باید غربال بشن چقدر مصداق اتفاقات اخیر جامعه س وچقدر بصیرتمون باید بالا باشه تا بتونیم راه درست و از بد تشخیص بدیم.