مرکز نشر آثار محمد رضا حدادپور جهرمی-هدف،افزایش ضریب هوش امنیتی مردم است

کف خیابون 1

سازماندهی برای فتنه 88

(کتاب دیجیتال و مطالعه آنلاین)

15/000 تومان

مستند داستانی «کف خیابون» که از خودکشی نوجوانی به نام افشین به دلیل بی بند و باری های خواهر و مادرش آغاز می شود، با درایت، کاردانی و فداکاری تیم چهار نفره امنیتی: (محمد، ابوالفضل، عبداللهی و 233 و همکاری های افشین)، به شناسایی سازمان هایی مانند (MI6) از کشور انگلستان و مؤسسه تحقیقاتی مطالعات بنیادی خاورمیانه در پاکستان می شود که در زیر پوشش مزون و شو و ...، فعالیت های گسترده خود را برای فتنه و کودتا در انتخابات سال 88 سازماندهی می کنند.

در همان جلسه مشورتی ارشدهای سازمان و اداره خودمان، خبری توسّط معاون وزیر اعلام شد! خبری که شوک شدیدی را به همراه داشت! امّا مشخّص بود که بچّههای برون مرزی رو دست نخوردند و انتظارش را داشتند! خبر این بود که 5000 نفر تا الان شناسایی شدند که از چهار کشور آمریکا، اسرائیل، انگلستان و ترکیه در طول مدّت 40 روز وارد ایران شدند! همۀ این 5000 نفر که نوعی وابستگی مالی و معنوی به سفارت عربستان و ترکیه دارند از راههای زمین، دریا و هوا وارد ایران شدند و حدّاقل نیمی از آنها در تهران مستقر هستند! اکثرشان اصالتاً ایرانی هستند و به زبان فارسی مسلّطند و به خوبی صحبت میکنند! همۀ آن 5000 نفر کاملاً آموزش دیده، آماده و مسلّط به امور جاسوسی و خرابکاری هستند! در لباسهای مختلف، از آخوند و مدّاح گرفته تا پزشک، توریست و ... از بچّه و نوه بعضی سران گرفته تا کسانی که حتّی برای مدّتی خبر مرگشان مورد تأیید قرار گرفته بودند!

خداقوت،واقعا لذت بردیم، منتظر مستندهای بعدیتون هستیم.... والعاقبة للمتقین

عالی عالی عالی من دوبار با تمام جزییات خوندم و خسته نشدم

سلام جا داره یه تشکر بکنم از تمام کسانی خودشونو فدا کردن و بدون هیچ چشم داشتی باعث شکل گیری امنیت در کشور شدن امنیتی که مطئنن ارزان قیمت بدست نیومده و امیدوارم بدونن هر جا که هستن ما قدردانشونیم جز معدود کتاب هایی بود که هم باهاش اشک ریختم هم خندیدم هم احساس غرور کردم کتاب از نطر کشش داستانی به حدی خوب بود که نتونستم یه لحظه بزارمش کنار با تشکر از تمام دست اندر کاران این مجموعه یا حق

بوسه بر خاکی زنم که مادرم 233 آنجا آرمیده است

دمتون گرم که که همچین مطالبی که هیچ جا ثبت نمیشه و به زبون نمیاد و کسی از اون ها خبر نداره رو برای روشنگری مردم با زبانی مملو از هیجان، استرس، غم و شادی در قالب مستند داستان در اختیار مردم میزارید

سلام سپاس بسیار عالی افتخار میکنم به بعضی از مادرهای سرزمینم که مثل 233 جونشون واسه مملکت فدامیکنن

با سلام و خدا قوت . عالی بود . فقط ترس و اضطراب و استرس به جانم افتاد بخاطر نوجوان ها و جوانان عزیزم . این کشور امام زمان است و خودش با سربازان گمنامش ، از هر گونه بلیه ایی حفظ می‌کند، آن شاالله .

باسلام امروز 18 آذر 1401 من این کتابو تموم کردم سه ماهه که بازم فتنه های عجیب غریبتر وبدتر اتفاق افتاده فقط خدا میدونه که چه بر این نیروهای امنیتی گذشته این چند وقت به زرکت خون شهدا خدا خیزتون بده حاج اقا که اینجوری چشم ملتو باز میکنین به حقایقی که ی عمر بادروغای ملبس به حقیقت به خوردمون دادن

سلام برادر گرامی جناب حدادپور، خدا به قلمت برکت بده که عجیب نگاه آدمو باز و ترمیم میکنه، حاجی جان من با شروع این کتاب نتونستم ازش جدا بشم تا اینکه تقریبا هفت هشت ساعته کل کتابو خوندم، انشاله این کف خیابون و این مدل قلم زدن تا شماره های ۳ و ۴ و...ادامه پیدا کنه، الله یحفظکم به حق الحجه.

همه کتاب ها واقعا عالی هستند و این کتاب هم یکی از اون هاست. خوبی این کتاب اینه که هم روشنگری میکنه، هم عقیدتی هست، هم امنیتی هم جناح شناسی و هم اخلاقی. بیان شیوا و جذاب نویسنده عزیز باعث شده که من هر کدوم از کتاب هارا که شروع می کنم خوندن در کمتر از ۶ ساعت پشت سر هم همشو بخونم واقعا عالیه.

با سلام اونقدری عالی بود که تو چندساعت نشستم تمامش کردم و تا تونستم زار زدم واقعا عالی بود و حقایقی که اگر جوانان ما می‌فهمیدند به این راحتی تو تله دشمن نمیفتادن به امید روزی که دشمن سربه نیست شود

واقعا فوق العاده عااالی. خیلی خوبه که همه این کتابارو بخونن و از جریان نفوذ و ... که بیخبر هستن اگاه بشن تا حواسشون بیشتر به اطرافشون باشه و با احتیاط بیشتری به مسائل نگاه کنن..