مرکز نشر آثار محمد رضا حدادپور جهرمی-هدف،افزایش ضریب هوش امنیتی مردم است

کف خیابون 1

سازماندهی برای فتنه 88

(کتاب دیجیتال و مطالعه آنلاین)

15/000 تومان

مستند داستانی «کف خیابون» که از خودکشی نوجوانی به نام افشین به دلیل بی بند و باری های خواهر و مادرش آغاز می شود، با درایت، کاردانی و فداکاری تیم چهار نفره امنیتی: (محمد، ابوالفضل، عبداللهی و 233 و همکاری های افشین)، به شناسایی سازمان هایی مانند (MI6) از کشور انگلستان و مؤسسه تحقیقاتی مطالعات بنیادی خاورمیانه در پاکستان می شود که در زیر پوشش مزون و شو و ...، فعالیت های گسترده خود را برای فتنه و کودتا در انتخابات سال 88 سازماندهی می کنند.

در همان جلسه مشورتی ارشدهای سازمان و اداره خودمان، خبری توسّط معاون وزیر اعلام شد! خبری که شوک شدیدی را به همراه داشت! امّا مشخّص بود که بچّههای برون مرزی رو دست نخوردند و انتظارش را داشتند! خبر این بود که 5000 نفر تا الان شناسایی شدند که از چهار کشور آمریکا، اسرائیل، انگلستان و ترکیه در طول مدّت 40 روز وارد ایران شدند! همۀ این 5000 نفر که نوعی وابستگی مالی و معنوی به سفارت عربستان و ترکیه دارند از راههای زمین، دریا و هوا وارد ایران شدند و حدّاقل نیمی از آنها در تهران مستقر هستند! اکثرشان اصالتاً ایرانی هستند و به زبان فارسی مسلّطند و به خوبی صحبت میکنند! همۀ آن 5000 نفر کاملاً آموزش دیده، آماده و مسلّط به امور جاسوسی و خرابکاری هستند! در لباسهای مختلف، از آخوند و مدّاح گرفته تا پزشک، توریست و ... از بچّه و نوه بعضی سران گرفته تا کسانی که حتّی برای مدّتی خبر مرگشان مورد تأیید قرار گرفته بودند!

عالی بود همه اش یه طرف روضه های آخرش یه طرف ???? با خیلی از ترفند های فتنه گر ها آشنا شدیم دمتون گرم

خداقوت،واقعا لذت بردیم، منتظر مستندهای بعدیتون هستیم.... والعاقبة للمتقین

عالی عالی عالی من دوبار با تمام جزییات خوندم و خسته نشدم

سلام جا داره یه تشکر بکنم از تمام کسانی خودشونو فدا کردن و بدون هیچ چشم داشتی باعث شکل گیری امنیت در کشور شدن امنیتی که مطئنن ارزان قیمت بدست نیومده و امیدوارم بدونن هر جا که هستن ما قدردانشونیم جز معدود کتاب هایی بود که هم باهاش اشک ریختم هم خندیدم هم احساس غرور کردم کتاب از نطر کشش داستانی به حدی خوب بود که نتونستم یه لحظه بزارمش کنار با تشکر از تمام دست اندر کاران این مجموعه یا حق

خیلییییی عالی بود درود بر شما❤️