مرکز نشر آثار محمد رضا حدادپور جهرمی-هدف،افزایش ضریب هوش امنیتی مردم است

هزینه ارسال سفارشات 5 کتاب و بالاتر رایگان محاسبه میگردد.
هنگام ثبت سفارش به نوع کتب (چاپی یا مجازی) بودن آن دقت فرمایید _ نکات و مشکلات مشاهده شده سامانه را با تلفن 07154228371 در میان بگذارید!
هر نوع استفاده یا برداشت و کپی و چاپ مستندات داستانی چه به صورت ورد یا پی دی اف یا فایل صوتی و ... جایز نیست.

حیفا

مأموریت دختری جاسوس از اداره متساوای سازمان موساد

(کتاب چاپی و غیر آنلاین)

20/000 تومان

مستند داستانی «حیفا»، دربردارنده داستان زندگی و مأموریت دختری جاسوس از اداره متساوای سازمان موساد در منطقه غرب آسیا می باشد. این دختر، همانند دیگر خواهران همولوگش به خیانت در تاریخ بشریت مشغول بوده و جنایت های بی شماری را از طرف رژیم غاصب و نامشروع صهیونیستی مرتکب می شود تا بتواند مدیریت رفتاری و تصمیم سازی سران داعش را در دست بگیرد.

شنیدم که ابو محمد به ابوبکر می گفت: «دکتر! تصور کن که قرار باشه بعد از فراق میتار، فراق حفصه را هم تحمل کنیم! من خیلی نگران وضعیت سلامتی او هستم... دکتر! بنظرت الله دعای ما را درباره سلامت حفصه مستجاب می کند؟ من دیشب احساس کردم که با افتادن حفصه بر روی زمین، همه بنیادهای ایدئولوژیم به زمین خورد و جلوی چشمم دست و پا زد‼» ابوبکر البغدادی گفت: «شنیدم که عایشه ام المومنین نقل کرده است که برای شفای بیمار، سوره حمد را باید خواند... در روایتی دیگر آمده که نباید دست از دعا برداشت... حتی باید نذر کرد که خدا این بانوی مؤمن خودش را شفا بده تا بتونه بیشتر در زندگیش خدمت کنه... ایمان و جاذبه ای که در حفصه هست، در کسی تا حالا ندیدم... حتی وقتی تمکینمان می کند و آرام می شویم، وجودش تشنه ترمان می کند...»

واقعا کتابه عالی بود،و اطالاعاتی در اختیارمون گذاشت که من به نوبه ی خودم از نوسینده ی کتاب ممنونم،امیدوارم در آینده ای نه چندان دور شاهد آثارجدیدتری باشیم،خداقوت

زمانی که این کتاب رو خوندم ، به جرات میتونم بگم از بهترین لحظات زندگیم بود.

بسیار عالی رمانی هیجان انگیز و در عین حال در بر دارنده اطلاعات کاملی در خصوص داعش و نحوه شکل گیری اون هست. خدا قوت به نویسنده

عالیه من دو سال پیش خوندمش و کتاب رو دادم دست دوستان و برنگشته اما بازم سفارشش دادم تا یک بار دیگه بخونمش اطلاعات بسیار خوبی به شما میده و شم اطلاعاتی شما رو بالا میبره

عالی واقعا کتاب قشنگی بود ممنون

واقعا عالی بود خداقوت حاج‌آقا

بسیار جالب و نوشتار قوی داشت.مطالب جدید که باعث روشنگری میشد و صدالبته غم وجود چنین مسائلی هیجان ماجراجویی و ادامه خوندن کتاب رو بیشتر میکرد.

هیچی بدتر از ضربه خوردن از خودی نیست...چیزی ک به سره مردم عراق اومد هرگز از یاد نمیره..ممنونیم ک قشر جوون جامعه از این موضوعات آگاه میکنید..